معرفی شرکت و تیم ما

معرفی شرکت

گام نخست در استفاده از سیستم‌های ساخت و ساز خشک، انتخاب ساختار است. هر یک از ساختارها داراى قابلیت‌هاى ویژه خود بوده که در مرحله طراحى مى‌باید مشخصات عملکردى آن ساختار (مانند مقاومت استاتیکى، میزان عایق حرارتى و صوتى و مقاومت ساختار در برابر حریق) در نظرگرفته شود. به عنوان مثال، براى انواع دیوار (دیوارهاى جداکننده داخلى، دیوارهاى جداکننده بین دو واحد آپارتمانى، دیوار راهروها، دیوار سلول‌هاى تر و …) ساختارهاى متفاوتى وجود دارد که با توجه به شرایط و نوع کاربرى، باید ساختار مناسب انتخاب و به کار گرفته شود. انتخاب ساختار جزو مراحل بسیار مهم و حساس پیش از استفاده از سیستم‌های ساخت و ساز خشک است. هرگونه مسامحه و یا عدم وجود تخصص کافى در انتخاب ساختار نه تنها مى‌تواند عملکرد فنى مورد انتظار ساختارها را در زمان بهره‌بردارى دچار نقصان نماید، بلکه مى‌تواند باعث تحمیل بارهاى مالى فزاینده‌اى به پروژه‌ها گردد. گروه مهندسین کناف نوین همواره تلاش دارد که با طراحى دقیق ساختارها، ضمن رعایت مقررات ملى ساختمان و الزامات فنى طرح، هزینه‌هاى پروژه را نیز به حداقل برساند.

شرکت‌ کناف نوین با پشتوانه تجربه و دانش فنی مدیران خود در عرصه‌ی “ساخت و ساز خشک” فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ با کسب گواهینامه اجرایی از شرکت کناف ایران و با هدف ارایه‌ی خدمات اجرای سیستم‌های ساخت و ساز خشک آغاز کرد و تاکنون با اجرای بیش از یک میلیون متر مربع انواع سقف و دیوار کاذب کناف در سراسر کشور، خود را به عنوان یک مجموعه‌ی حرفه‌ای، باثبات و قابل اطمینان به اثبات رسانده است. فعالیت‌های گروه از هنگام تاسیس تاکنون، به طور ویژه بر روی اجرای سیستم‌های ساخت و ساز خشک کناف متمرکز بوده است.

پیشرو بودن در اجرای پروژه‌های کناف, هدف اصلی کناف نوین است. چشم‌اندازی روشن در زمینه ارائه خدمات اجرایی در جهت ارتقای سطح کیفی ساختمان‌های کشور، با استفاده از فناوری روز جهانی و دانش و تجربه همکاران بستری مناسب جهت تحقق اهداف شرکت است.

با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های گروه، خدماتی همچون فروش مصالح و نظارت و ارائه مشاوره‌های تخصصی و همچنین ارایه‌ی راهکارهای اختصاصی برای استفاده بهینه از سیستم‌های ساخت و ساز خشک به سبد خدمات این شرکت افزوده شد.

هم‌اکنون، شرکت‌ کناف نوین به عنوان یکی از برترین شرکت‌های مجری کناف در تهران، سهم بزرگی از مشتریان ساخت و ساز خشک و خدمات تکمیلی آن را در میان پروژه‌های ساختمانی پایتخت به خود اختصاص داده است به گونه‌ای که این شرکت را به نامی شناخته شده و قابل اطمینان در میان شرکت‌های ارایه دهنده‌ی خدمات اجرایی کناف تبدیل کرده است.

مدیران و کارکنان این شرکت در تلاش برای ارایه‌ی خدمات بهتر هرگز از پا ننشسته‌اند و با تلاشی شبانه‌روزی در اندیشه‌ی دست‌یابی به نام و جایگاهی بالاتر در بازار و در نهایت دستیابی به رضایت و خشنودی مشتریان هستند.

امید آن‌که بتوانیم با همیاری شما سروران گرامی بیش از پیش در جهت جلب رضایت شما گام برداریم.

ماموریت

شعار کناف “ساخته شده برای جهانی که ما در آن زندگی می کنیم” است. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت، در کنار داشتن قیمت مناسب است تا کارفرماها توجیه پرداخت هزینه‌های آن را داشته باشند و بتوانند محصولاتی ایمن، زیبا، با کیفیت و استاندارد را در پروژه‌های خود به‌کار گیرند.

فرهنگ

 • استفاده از فناوری و نوآوری برابر با استانداردهای شرکت کناف ایران در ارائه خدمات به مشتریان
 • فناوری و نوآوری را به عنوان عاملی جهت حفظ و توسعه بازار می‌دانیم و بر این اساس آینده شرکت را ترسیم می کنیم
 • اعتماد، حس مسئولیت و تفاهم
 • عملکرد ما بر مبنای ایجاد روحیه مسئولیت پذیری, تفاهم و اعتماد متقابل بین کارکنان و مدیریت استوار می‌باشد
 • پیشرفت و ارتقای دانش و زندگی کارکنان
 • ایجاد بستر مناسب برای پیشرفت و ارتقای کارکنان در جهت تحقق اهداف شرکت
 • رضایت و خشنودی کارکنان و مشتریان
 • ارتباط ما با مشتریان و شرکای تجاری به گونه‌ای است که طرفین از آن بهره مند شوند
 • تحقق تمامی عوامل متشکله فرهنگ، مستلزم ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان در جهت اهداف شرکت می‌باشد و این فرهنگ برای همه افراد از کارگر تا مدیر صدق می‌کند.

سرمایه‌های انسانی

هم‌‌اکنون، نیروی انسانی کناف نوین را ۴۲ نفر از دانش‌آموختگان رشته‌های عمران و معماری و تکنسین‌های فنی و اجرایی کارآزموده و باتجربه تشکیل می‌دهند که با فعالیت در بخش‌های مختلف این شرکت مشغول ارایه خدمات به مشتریان هستند. گفتنی­ است بیشتر کارکنان کناف نوین را افراد دارای گواهینامه های مربوط از شرکت کناف ایران تشکیل می‌دهند.

شرکت کناف نوین در پیمودن مسیر تعالی، به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت، توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران و کارکنان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت‌هایی بوده است که تاکنون استحکام بنیان خانواده‌ی کناف نوین را محقق ساخته است. تقسیم کار دقیق و گسترده میان واحدها بر اساس توان­مندی‌ها و تجربه کارکنان، آموزش‌های برنامه‌ریزی شده، استفاده از سیستم‌های مدیریت مشارکتی برای ایجاد انگیزه در سرمایه‌های انسانی از جمله فعالیت‌­های کناف نوین در این‌باره بوده است.

در کناف نوین به دلیل وجود جو دوستانه، صمیمی و در عین حال پرتلاش و پویا در میان کارکنان ، هر نیروی کار متخصص که در طول زمان قابلیت‌های خود را در عرصه‌های مختلف به نمایش گذارد و علاقه‌مند به فراگیری دانش و تخصص‌های مورد نیاز باشد، می‌تواند با پشت سر گذاردن پله‌های رشد و تعالی به جایگاه سازمانی که شایستگی آن را دارد، دست یابد.

گفتنی ا‌ست، در این روند پویا، ضمن به دست آوردن رضایت شغلی و حرفه‌ای، زمینه‌های مساعدی برای کسب دانش و فناوری‌های روز و شیوه‌های به کارگیری آن‌ها توسط مرکز آموزش کناف ایران نیز برای کارکنان فراهم می‌شود. این مرکز با هدف ارتقای سطح کیفی و علمی کارکنان مجموعه بزرگ کناف کشور برای ارایه خدمات با کیفیت بالاتر به جامعه، دوره‌های متعدد و مستمری را هم‌گام با آخرین تغییرات تکنولوژی برگزار می‌کند تا محیطی پویا، با نشاط و روبه رشد را برای آنان فراهم سازد.

واحد مهندسی فروش

با توجه به رعایت کامل اجرای فنی و اصولی سیستم‌های ساخت و ساز خشک در برنامه‌ریزی‌های اجرایی این شرکت و ضرورت پشتیبانی فنی از مشتریان محصولات کناف و ارائه مشاوره و کمک به آن‌ها به منظور درک کامل مشخصات فنی محصولات، رفع مشکلات احتمالی ناشی از بکارگیری محصولات و اطمینان از به‌کارگیری درست محصولات و ارائه راهکارهای مطلوب و برآوردهای زمانی و مالی اجرای پروژه و ارتباط مستمر و مداوم با مشتریان، نیاز این شرکت به یک واحد مهندسی فروش به صورت اختصاصی در زمینه‌های فوق الذکر را بیشتر نمایان کرد تا خدمات خود را به این عزیزان ارائه نماید و در پیشبرد اهداف این شرکت نقش مهمی را ایفا نماید.

واحد مهندسی فروش پلی بین مشتری و واحدهای اجرایی،فنی و نظارت و طراحی می‌باشد، به‌طوریکه با مراجعه حضوری به محل اجرای پروژه‌ها و مشاهده وضع موجود و نیز با دریافت اطلاعات از مشتری اقدام به ارائه راهکارهای مناسب جهت هر پروژه و اطمینان از بکارگیری درست محصولات با ارائه راه‌حل‌های فنی به مشتریان نماید.

واحد مالی

واحد مالی شرکت کناف نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و توانمند در زمینه امور مالی، ارائه اطلاعات به روز به مشتریان را در دستور کاری خود قرار داده است. این واحد گزارشات خود را به‌ صورت شفاف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

واحد طراحی

کناف نوین با دارا بودن کادری مجرب برگرفته از دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی عمران و معماری و با تکیه بر دانش فنی و سوابق علمی و تجربی درخشان مهندسان خود توانسته است در زمینه طراحی دوبعدی و سه‌بعدی و در جهت پویایی هر چه بیشتر در این عرصه گام بردارد. کناف نوین مشخصه خود را در دو ویژگی: ارائه طرح‌های زیبا و منحصر به فرد و منطبق بر اصول زیبایی‌شناختی معماری (متناسب با سلیقه مشتری و نوع کاربری) و اجرایی بودن طرح‌ها، همچنین تحویل پروژه در کوتاه‌ترین زمان و مطابق با توافقات انجام شده با کارفرما دانسته و با اندیشه‌ای نوین و پویا سعی در ارائه خدماتی نو، خلاق و متمایز داشته است.

واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه

برنامه‌ریزی و کنترل بخش‌های مختلف یک پروژه گامی حیاتی در دستیابی به اهداف پروژه در پیگیری و بهبود مستمر فعالیت‌های آن می‌باشد. تخصصی بودن فرآیندهای برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و پیچیده بودن ساختارهای اجرایی بر اهمیت عملکرد این بخش در طول یک پروژه تاکید می‌نماید.

مهندسین برنامه‌ریزی و کنترل پروژه می‌بایست کلیه مراحل و روش‌های اجرا را از نقشه‌های معماری، سازه و تاسیسات استخراج نمایند و با برنامه‌ریزی اصولی و رعایت استانداردهای اجرایی با حفظ کیفیت بالا سبب کاهش هزینه و زمان اجرای پروژه شوند. جهت نیل به اهداف فوق تیم برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کناف نوین متشکل از کارشناسانی با سوابق تحصیلی و فنی مرتبط می‌باشد که به جهت کنترل کمی و کیفی پروژه‌ها و همچنین رضایتمندی کارفرمایان تشکیل شده است.

واحد اجرایی

کناف نوین مفتخر است که پس از گذشت سال ها تجربه در زمینه‌ی اجرای کناف توانسته در زمره‌ی توانمندترین گروه‌های فعال در این عرصه باشد و هدف خود را در رسیدن به درجه‌ی اعلای کیفیت اجرا و در نهایت رضایتمندی کامل کارفرمایان قرار دهد. در این راستا تیم‌های اجرایی ما پس از سال‌ها تغییر، سخت گیری در گزینش و بازآموزی‌های دوره ای توسط شرکت، هم اکنون به درجه ای از رشد و بلوغ دست یافته‌‌اند که کلیه امور مهم مربوط به اجرا از قبیل: نظم و انضباط، کیفیت، اخلاق، رعایت نکات ایمنی را در کلیه کارها سرلوحه خود قرار داده و مورد تایید مهندسین ناظر این شرکت قرار گرفته‌اند. لازم به ذکر است تیم‌های اجرایی این شرکت دارای گواهینامه رسمی شرکت کناف ایران در هرکدام از زمینه‌های تخصصی اعم از: سقف کاذب، دیوار جداکننده، دیوار پوششی، دکوراتیو و… می‌باشند.

واحد نظارت

از عوامل مهم در موفقیت پروژه‌های ساختمانی، حضور نظام ارزیابی پویا جهت نظارت بر مراحل مختلف اجرایی پروژه است. نظارت بر پروژه، فرآیندی است در جهت حفظ کنترل کیفی پروژه برای دستیابی به بالاترین کیفیت در حین اجرای پروژه، که البته دانش و تجربه بالایی برای انجام این مهم به‌کار گرفته می‌شوند.

ناظر در پروژه‌های کناف، از یک سو به عنوان امین و نماینده کارفرما بر روند اجرای پروژه و فعالیت‌های مجری (بر اساس قرارداد فی مابین) نظارت داشته و از سوی دیگر شئونات حرفه‌ای وی ایجاب می‌نماید تا به هنگام لزوم، از منافع کارفرما و مجری به‌طور یکسان و در جهت کامل‌تر انجام شدن پروژه، حمایت نماید. از این رو، حساسیت وظایف ناظر در پروژه‌های کناف و ضرورت نظارت بر پروژه‌های مذکور با توجه به این مطلب که روند تکمیل و پیشرفت این پروژه‌ها به صورت استاندارد کامل کمتر قابل لمس و ارزیابی از سوی کارفرما بوده و تجدید عملیات فنی جهت رفع نارسایی‌های طرح در انتهای کار مستلزم پرداخت هزینه‌های سنگین می‌باشد، بیشتر آشکار می‌گردد.

لازم به ذکر است تیم نظارتی این شرکت دارای گواهینامه ویژه دستگاه نظارت شرکت کناف ایران می‌باشند. خدمات گروه مهندسین کناف نوین شامل موارد زیر مى باشد:

 • مشاوره در انتخاب ساختار
 • طراحى جزئیات فنى
 • اجراى سیستم هاى ساخت و ساز خشک
 • بازرسى فنى و نظارت بر پروژه‌هاى دراى وال
 • فروش مصالح شرکت کناف ایران