طراحی و اجرای انواع سقف های کاذب مشبک کناف ، برای مشاهده کیفیت کار ما لطفا نمونه کارهای ما را مشاده فرمایید.

سقف های کاذب مشبک کناف

سقف های کاذب مشبک کناف

زیر سازی سقف های کاذب مشبک کناف

کناف نوین : تایل هایی که برای سقف استفاده می شوند معمولا به دو نوه گچی و معدنی تقسیم می شوند که معمولا سایز آنها نیز ۶۰ در ۶۰ است.که عرضه ان نیز بر عهده شرکت کناف و کناف ای ام اف است و این  دو شرکت در این عرصه به صورت شناخته شده کار و فعالیت می کنند.

تایل های معدنی و تایل های گچی به صورت پیش رنگ و روکشدار یا بدون روکش عرضه می شوند. معمولا روکش تایل های گچی یا از جنس پی وی سی که بر روی تایل قرار میگرد است یا به صورت آلومینیومی که بر پشت تایل قرار میگرند هستند.

در تایل های پی وی سی سرعت کار بالا می رود  زیرا این نوع تایل ها از پیش رنگ شده است و نیازی به رنگ ندارد.

در مناطق شرجی یا مناطقی که احتمال احتراق یا ریزش آب دارد به عنوان مثال جاهایی که لوله های تاسیساتی وجود دارد معمولا در این شرایط از تایل هایی با روکش الومینیوم استفاده می شود.

تایل های بدون روکش از قابلیت های نظیر رنگ امیزی و اینکه می توان آن را به هر سلیقه ای که می خواهید طراحی کنید.

فواید تایل های سقفی:

در باب خواص صوتی، میتوان به تایل هایی سقفی که خواص صوتی خاصی ندارند و به گونه دیگر یعنی اکوستیک  که به نوعی جاذب صوتی هستند اشاره کرد. تایل های اکوستیک غالبا در آمفی تاتر ها یا در سینما ها یا در بانک ها و…. استفاده دارند و در این دست ماکان ها استفاده می شوند. که لازم به ذکر است که این نوع تایل ها یعنی تایل های آکوستیک نیز در چند رده صوتی متفاوت از هم و با کارایی های مختلف تولید می شوند.

آویز :

برای انجام این کار یا ساختار از آویز هایی که از جنس مفتول گالوانیزه که قطر آن به ۶ میلیمتر میرسد استفاده می شود . و برای تنظیم ارتفاع آن از فنر دوتایی استفاده می شود.

نبشی تراز :

از نبشی تر در جاهایی که دیوار و سقف فصل مشترک دارند و آن را به دیوار وصل کرده تا تراز سقف مشخص شود. حتی این سازه را میتوان اولین تکیه گاه و یا باربر در حاشیه سقف دانست. که این نبشی ها نیز در دو نوع ساده و همراه با خط سایه  می توان تهیه کرد و از آن استفاده کرد.