10 نکته برای خرید خانه رویایی جدید – سنجاق شده

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

مطالعه بیشتر

ملاط رنگی کاشی

آیا ملات رنگی روند بزرگ بعدی در طراحی کاشی است؟

7 ملات کاشی دلنشین در آشپزخانه و حمام که فضا را متحول و زیبا می کند.

شاید ندانید که ملات با رنگ های مختلف وجود دارد ملات رنگی در بسیاری از آشپزخانه ها و حمام های اروپایی و استرالیا اخیرا استفاده شده است و به زودی ممکن است در شمال امریکا نیز گل کند. در اینجا هفت ملات رنگی بین کاشی داریم که قابل توجه هستند.

مطالعه بیشتر

برندگان ۲۰۱۸ مسابقه سالانه طراحی داخلی

برندگان ۲۰۱۸ مسابقه سالانه طراحی داخلی اعلام شد

در تاریخ ۲۰ ژون ۲۰۱۸ برندگان چهل و پنجمین مسابقه سالانه طراحی داخلی اعلام شدند.

این جشن سالانه توسط سازمان بین المللی طراحی داخلی (IIDA یا International Interior (Design Association برگزار می شود که شناخت و توسعه خلاقیت در طراحی و چیدمان مبلمان در فضاهای داخلی را نشان می دهد.

مطالعه بیشتر

۸ کار موفق که معماران و طراحان انجام می‌دهند- ۳

 

۵- آنها نظم ایجاد می کنند: طراحان ترجیح می دهند که اصول نظم و نظام را در همه چیز و در هر سطوحی اجرا کند.

طبیعتاً نیاز به نظم نیاز به سلسله مراتب دارد که در واقع یعنی شما باید تصمیم بگیرید که مهم ترین چیز چه می باشد و اجازه دهید که بقیه چیزها به آن رجوع کنند.

وقتی که یک پروژه طراحی جدید را شروع می‌کنم، معمولا سه مسئله اصلی را ارزیابی می کنم سایت ساختمان (جدید یا از قبل)، مشتری و بودجه. قاعده اصلی از قویترین جزء به دست می آید که جاذبه بیشتری دارد و من شروع به خلق یک داستان جذاب می کنم. و در اینجا نظم شروع میشود.

  مطالعه بیشتر

۸ کار موفق که معماران و طراحان انجام می‌دهند- ۲

 

۳- آنها بر روی جزئیات خیلی متمرکز هستند: به نظر می رسد که در عمق معماری چالش “حل کردن مشکلات است”، اما مسئله این است که چگونه می توانیم مشکلات را حل کنیم- هنرمندی که در ارائه راه حل به کار می بریم- که خوب را از بد متفاوت می‌سازد.

 

امکان دارد که مشکل گارد پله را به انواع روش ها اجرا کنیم، که در اینجا طراح یک روش مینیمال را انتخاب کرده است، که در ظاهر معنا “بدون دردسر” در آن گنجانده شده است. رنگ خاکستری استیل استینلس بتونه هماهنگ با پله های به سمت بالا می باشد و اتصالات با تفکر و هدفمند نصب شده است.

مطالعه بیشتر

۸ کار موفق که معماران و طراحان انجام می‌دهند- ۱

 

خانه چوبی ویلایی

معماران خوب یک داستان می گویند وحس‌های شما را به کار می گیرند. آنها متوجه قوانین هستند – و می‌دانند که در چه زمانی آنها را زیر پا بگذارند.

هر فرایند طراحی برای یک معمار بسیار شخصی و حسی است. برای مثال: من ابزار خاصی دارم و وقتی می خواهم یک پروژه جدید شروع کنم عادت دارم به سمت آنها بروم. یکی از آنها مداد سربی من است که بسیار سبک است، نوک متوسط دارد و یک بخش شیاردار برای نگه داشتن دارد و پر ازنوک های متوسط hd می باشد که نه نرم هستند و نه خیلی سفت. در بالای آن یک هلدر شکسته وجود دارد و یک دکمه کوچک آبی در نزدیک شصت من که نوک را به پایین می آورد.

با این مداد در دست می توانم طرح خود را شروع کنم، از سایت های پروژه بازدید کنم، بنویسم، یادداشت برداری کنم و در یک دفترچه کوچک جیبی اسکچ کنم.
مطالعه بیشتر